Úvodní stránka > Aktuality > Winter Survival 2016

Winter Survival 2016

Ve dnech 22.-29.2.2016 se příslušníci oddělení technické podpory kpt. Jiří Novotný a npor. Jan Kostrhoun zúčastnili mezinárodního mistrovství české armády v zimním přírodním víceboji - Winter Survival 2016, organizovaným Univerzitou Obrany Brno. Každý z Vás, kdo očekával , že jako závodníci, tak jste byli uvedeni v omyl, a můžem říct snad jen, že zatím pouze ladili formu a nasávali atmosféru tohoto vytrvalostního víceboje jako část organizační složky závodu - závodní kanceláře.
 
Mezi hlavní úkoly, které jmenovaní plnili, patřila příprava a realizace "týlového" zázemí soutěže , jež obnášela zejména kompletace údajů  o závodnících a organizátorech, jejich následná prezence, organizace ubytování, informační činnost, výpočet výsledků a zpracování výsledkových listin, tisk a laminování cedulek, pamětních listů a diplomů a mnoha dalších drobností - nicméně drobností s velkou hodnotou pro zabezpečení průběhu závodu.
 
Oproti závodníkům měla závodní kancelář nespornou výhodu v zázemí výcvikového a školicího zařízení Veronika a Hotelu VZ Ovčárna pod Pradědem, kde se mohla v suchu lépe vypořádat s rozmary počasí, které bylo v letošním víceboji více než deštivé. 
 
Doufám, že jsme letos výsledky dobře spočítali a soutěžní družstva byla se svým umístěním spokojena.

Fotogalerie

Nahoru