Úvodní stránka > Aktuality > Winter survival 2018

Winter survival 2018

26.ledna 2018, v jiném složení než obvykle, odcestovali na podporu mezinárodní soutěže Winter survival 2018, dva příslušníci CSTT Brno jako členové závodní kanceláře pořádatele závodu Univerzity Obrany v Brně. Hlavní úkoly  - prezence a ubytování závodníků a organizačního sboru, evidence a zpracování výsledků závodu,příprava a likvidace pracoviště závodní kanceláře byly beze zbytku splněny.

Letošní ročník byl vyjímečný tím, že zpracování výsledků probíhalo v reálné čase s využitím zasílaných MMS (multimediálními zprávami) přes mobilní síť s dílčími výsledkovými listinami přímo z prostor startů a cílů disciplín závodu. V prostoru pracoviště závodní kanceláře před recepcí vojenské zotavovny Ovčárna byly výsledky zcelovány,přepočítávány a přeposílány na velkoplošné monitory v hale téhož hotelu a kompletní výsledky jednotlivých dnů dál i na webové stránky Univerzity Obrany. I přesto , že byl tento způsob zpracování výsledků časově náročnější, můžem tvrdit, že podpořil celkovou image a informovanost o závodu.

Další novinkou oproti předchozím ročníkům byl start dvaadvaceti závodnických družstev - čtrnácti týmů jednotek Armády české republiky, šest zahraničních týmů (Slovenska, Rakouska, Německa, Belgie, Polska a Ukrajiny) a dvou týmů zásahových jednotek Policie české republiky (Brna a Ostravy) oproti dvaceti týmům dřívějším. Jsme rádi, že se v mezinárodním zimním závodu Winter Survival setkáváme s příslušníky jednotek,jinými bezpečnostními složkami státu a zahraničními účastníky i mimo prostory CSTT a rozšiřujeme tak svoji jazykovou a odbornou znalost pro realizaci cvičení s počítačovou podporou CAX.

2.února 2018 se příslušníci CSTT ze závodu Winter Survival 2018 vrátili, a přesto, že neobdrželi diplom z vítězství závodu, Pamětní medaile a Děkovný list Ředitele závodu za odvedenou práci jim zůstanou trvalou vzpomínkou.

Fotogalerie

Nahoru